Obchodné centrum Prúdy.

Dokončené.

Sereď

OC Prúdy je druhým z dvojice objektov v rámci nového obchodného centra. Jeho súčasťou je aj samostatne stojaca predajňa Billa, ktorej výstavbu sme realizovali v roku 2022.

Budova centra je navrhnutá ako samostatne stojaci jednopodlažný halový objekt ktorý bude poskytovať základnú občiansku vybavenosť ako drogéria, elektro, lekáreň a obchody s oblečením.

Podpísanie zmluvy
Preberáme stavenisko
Spustenie prevádzky
Nové obchodné centrum v Seredi je otvorené
Dokončenie stavebných prác
OC Prúdy bude čoskoro spustené !
Hrubá stavba je hotová
Ukončili sme výstavbu skeletu a začíname pracovať na interiéroch
Začíname s výstavbou
Realizujeme prvé práce

NÁKUPNÉ CENTRUM PRÚDY OTVORENÉ !

Po mesiacoch usilovnej práce otvorilo svoje brány verejnosti moderné a štýlové nákupné centrum Prúdy, ktoré obyvateľom ponúka priestor na jednoduché a pohodlné nakupovanie. O to viac nás teší aj fakt, že naše práce boli zrealizované pred dohodnutým termínom a vo vysokej kvalite, čo potvrdil aj sám investor !

| 30. 05. 2024

| 18. 03. 2024

FINALIZÁCIA STAVBY.

V Seredi boli ukončené posledné stavebné práce a stavba sa tak začína finalizovať. Jednotlivé prevádzky ktoré budú súčasťou obchodného centra už pracujú na svojich interiéroch a objekt naberá svoje reálne kontúry. Spustenie prevádzky je naplánované na začiatok júna 2024.

OBJEKT ZASTREŠENÝ.

Dokončili sme zastrešenie objektu a deliacich priečok medzi nájomnými jednotkami, ktoré zároveň začíname realizovať do finálnych podôb a zasklievame čelnú fasádu budovy.

| 13. 12. 2023

NOSNÝ PREFABRIKÁT OC JE HOTOVÝ A ZAČÍANME S OPLÁŠTENÍM.

Realizuje sa nosná konštrukcia strešného plášťa a začíname s opláštením skeletu budovy. Pokračujeme v návoze podkladovej vrstvy pre potreby základovej dosky.

Prebrali sme stavenisko a začíname s výstavbou obchodného centra.

Podobné projekty