• McDonald´s Žilina

  Vo výstavbe

  V Žiline pribudne nový moderný a rýchly stravovací koncept ktorý prinesie obľúbené jedlá a komfortné prostredie pre všetkých návštevníkov.

 • Novostavba predajne LIDL

  Vo výstavbe

  V Rimavskej Sobote vyrastie nová predajňa siete supermarketov LIDL. Sme hrdí, že sa môžeme podieľať na tomto projekte, ktorý prinesie nielen nové pracovné príležitosti, ale aj pohodlné nakupovanie pre obyvateľov Rimavskej Soboty a blízkeho okolia.

 • Rekonštrukcia 1. poschodia OC Point

  Vo výstavbe

  Priestory prvého nadzemného podlažia OC Point v Banskej Bystrici nadobudnú novú tvár.

 • Prístavba baliarne

  Vo výstavbe

  Objekt prístavby baliarne bude poskytovať zázemie na skladovanie, manipulačný priestor s nakladacou rampou a tiež priestory pre zamestnancov spoločnosti. Výstavba sa realizuje za účelom navýšenia výrobných a skladových kapacít.

 • Rekonštrukcia predajne BILLA

  Dokonćené

  V meste Vranov nad Topľou realizujeme rekonštrukciu predajne Billa, ktorej súčasťou je komplexná obnova interiéru prevádzky a doplnenie prvkov fasády exteriéru budovy.

 • Rekonštrukcia pobočky VÚB banky

  Dokončené

  Zrealizovali sme kompletnú rekonštrukciu pobočky VÚB banky v Považskej Bystrici. Modernizáciou prešla retailová a firemná časť pobočky, no rovnako aj 24 hodinová bankomatová zóna a spoločné priestory pre zamestnancov. Moderné a vynovené priestory pobočky slúžia zákazníkom od mája 2024.

 • Dom smútku v obci Slovenská Ves

  Vo výstavbe

  V obci Slovenská Ves, v blízkosti mesta Poprad, realizujeme novostavbu domu smútku, ktorá je riešená ako jednopodlažná prízemná budova s zastavanou plochou 152 metrov štvorcových..

 • Prístavba skladu nákupného centra

  Dokončené

  V Humennom realizujeme prístavbu skladu k už existujúcemu nákupnému centru. Jedná sa o objekt so zastavanou plochou 109,5 metrov štvorcových, ktorého nosnú konštrukciu tvorí oceľový rám zo stĺpov a väzníkov.

 • Skladová hala – areál RENNTAX

  Vo výstavbe

  V obci Michaľany staviame novú halu, ktorá bude slúžiť ako skladové priestory pre spoločnosť RENNTAX a.s. S výstavbou skladu ktorý je navrhnutý ako samostatne stojací jednopodlažný objekt s oceľovým skeletom sme začali v marci 2024.

 • Obnova kostola zničeného zemetrasením

  Vo výstavbe

  Po zemetrasení ktoré zasiahlo východ Slovenska ešte v minulom roku, ostalo mnoho budov či rodinných domov poškodených. Zasiahnutý bol aj kostol v Nižnej Sitnici s ktorého obnovou sme začali v prvej polovici marca 2024.