• Rekonštrukcia pobočky VÚB banky

  Vo výstavbe

  Na Považí realizujeme komplexnú rekonštrukciu pobočky VÚB banky. Za účelom vytvorenia novej predispozície retailovej a firemnej časti pobočky sú vykonávané búracie práce až následné po nové stavebné úpravy.

 • Dom smútku v obci Slovenská Ves

  Vo výstavbe

  V obci Slovenská Ves, v blízkosti mesta Poprad, realizujeme novostavbu domu smútku, ktorá je riešená ako jednopodlažná prízemná budova s zastavanou plochou 152 metrov štvorcových..

 • Prístavba skladu nákupného centra

  Vo výstavbe

  V Humennom realizujeme prístavbu skladu k už existujúcemu nákupnému centru. Jedná sa o objekt so zastavanou plochou 109,5 metrov štvorcových, ktorého nosnú konštrukciu tvorí oceľový rám zo stĺpov a väzníkov.

 • Skladová hala – areál RENNTAX

  Vo výstavbe

  V obci Michaľany staviame novú halu, ktorá bude slúžiť ako skladové priestory pre spoločnosť RENNTAX a.s. S výstavbou skladu ktorý je navrhnutý ako samostatne stojací jednopodlažný objekt s oceľovým skeletom sme začali v marci 2024.

 • Obnova kostola zničeného zemetrasením

  Vo výstavbe

  Po zemetrasení ktoré zasiahlo východ Slovenska ešte v minulom roku, ostalo mnoho budov či rodinných domov poškodených. Zasiahnutý bol aj kostol v Nižnej Sitnici s ktorého obnovou sme začali v prvej polovici marca 2024.

 • Rekonštrukcia chladenia regionálny sklad Billa

  Vo výstavbe

  V regionálnom sklade Billa Petrovany realizujeme výmenu chladenia. Súčasťou výmeny je aj rekonštrukcia priestorov v ktorých sa technológie nachádzajú, tie po búracích prácach dostanú nové stavebné úpravy.

 • Rekonštrukcia nájomného priestoru pre novú koncesiu predajne Tedi

  Dokončené

  Na východe Slovenska, v meste Prešov, sme pre reťazec obchodov TEDI realizovali rekonštrukciu nájomného priestoru obchodného centra Solivaria.

 • Odstránenie bývalej tabakovej továrne

  Prebieha

  V Rimavskej Sobote demolujeme objekt ktorý kedysi slúžil ako tabaková továreň. Demolačné práce sa realizujú za účelom ďalšieho využitia pozemku a to pre výstavbu nového objektu. Ukončenie búracích prác je naplánované na apríl 2024.

 • Obchodné centrum Prúdy

  Vo výstavbe

  OC Prúdy je druhým z dvojice objektov v rámci nového obchodného centra. Jeho súčasťou je aj samostatne stojaca predajňa Billa, ktorej výstavbu sme realizovali v roku 2022.

 • Obchodné centrum Poprad

  Vo výstavbe

  V Poprade realizujeme výstavbu obchodného centra v blízkosti nemocnice, ktoré by malo byť ukončené v roku 2024. Celková prenajímateľná plocha bude 1650m². Obchodné centrum bude poskytovať základnú občiansku vybavenosť: potraviny, drogéria, chovateľské potreby, kaviarne...