Pobočka - Vranov nad Topľou
Pobočka - Spišské Podhradie

bauska.

Myšlienka vlastného podnikania sa začala v útlom veku. Ako malé deti sme väčšinu svojho času niečo tvorili, plánovali a organizovali. Čerpali sme z rád a životných skúseností, riešenia krízových situácii a úspechov našich rodičov. Učili a viedli nás k vytrvalosti, slušnosti, čestnosti, empatii, úcte, vďačnosti a v neposlednom rade k pokore a triezvemu zmýšľaniu.
Vďaka cenným radám sa nám z myšlienky podarilo založiť vlastnú stavebnú firmu. Podstatnú časť stavebných prác realizujeme vo vlastnej réžii. S úmyslom skvalitnenia, napredovania a efektivity práce využívame moderné technické prvky na stavbách po celom území Slovenskej republiky.
Náš tím tvorí skúsený kolektív dynamických a flexibilných ľudí s prioritou odvádzať poctivú prácu s proaktívnym prístupom k zákazníkom. Čerpáme z praktických a teoretických skúseností našich pracovníkov počnúc malými stavbami až po novostavby obchodných reťazcov. Za každú novú zákazku sme vďační, je pre nás výzvou a príležitosťou pre zlepšenie.

Dôvera je o poctivosti v detailoch.
Chceme vidieť to, čo vidíte vy, a sme pripravení postarať sa o všetko, čo k tomu potrebujete.

realizujeme vlastnými ľuďmi.

naše hodnoty.

Investujeme do techniky a ľudských zdrojov, aby sme mohli podať vždy profesionálny výkon, zdolávať nové výzvy a realizovať vaše sny, ktoré nás inšpirujú.

kvalita

vaša spokojnosť je prvoradá

poctivosť

dôležitá v každom detaile

sebestačnosť

postaráme sa o všetko za vás

naše pobočky.

centrálna pobočka Rozhanovce.

Družstevná 147/20,
044 42 Rozhanovce

Nové moderné sídlo a centrála spoločnosti, v ktorom majú zázemie naši projektanti, vedúci stavieb a elektro oddelenia, rozpočtári, ekonomické oddelenie a ďalšie pozície, ktoré sú potrebné pre plánovanie stavieb, až po ich konečnú dokumentáciu a odovzdávanie.

pobočka Vranov nad Topľou.

Mierová 1401/5,
093 01 Vranov nad Topľou

Súčasťou tejto pobočky sú veľké skladové priestory, z ktorých expedujeme materiál potrebný pre naše stavby. Rovnakou súčasťou je aj elektro sklad, ktorý zásobuje naše vlastné elektro oddelenie. Naše dielne sú zamerané na stolársku a zámočnícku výrobu a disponujú profesionálnym vybavením. V tejto pobočke tiež prebieha časť administratívnych procesov, vrátane vlastnej IT podpory, správy majetku a vedenia dopravy a mechanizácie.

pobočka Spišské Podhradie.

Štefániková 463/9,
053 04 Spišské Podhradie

V tejto pobočke vieme podľa potreby vyrobiť na CNC strojoch veľké oceľové konštrukcie a haly. Vytvárame návrhy, konštrukčné riešenia, statické posúdenia, ako aj samotnú realizáciu a montáž oceľových, zámočníckych a klampiarskych výrobkov. Disponujeme modernými strojmi a technikou, vďaka ktorej sme pri realizácii našich stavieb sebestační.

Sme tu pre Vás.